طبق قوانین جدید وب بسایت رسلو، خدمات رسانی این شرکت به کشورهای تحت تحریم از جمله ایران از تاریخ سه شنبه 18 جولای 2017 محدود خواهد شد و پس از تاریخ مذکور امکان سفارش سرویس های جدید وجود نداشته و از تاریخ 18 آگوست 2017 امکان تمدید نیز غیر فعال خواهد شد. متاسفانه اطلاع رسانی این شرکت بسیار ضعیف صورت گرفته و در این باره پاسخ روشنی دریافت نگردید. 
 
چرا رسلو ؟ 
از سال ها پیش وطن دیتا با شرکت معتبر Resellerclub کار می کرد که هیچ گونه مشکلی با ایرانیان نداشت ، ولی از حدود سه سال پیش به ناگاه ضمن انتقال شرکت خود به امریکا ، تحریمات علیه ایران را آغاز و شرکت رسلو را به عنوان جانشین خود معرفی کرد. این شرکت که از مبتدی ترین امکانات نیز بی بهره بوده ، هیچ گاه انتخاب وطن دیتا نبوده و ما به اجبار برای تحمیل نشدن هزینه ی انتقال آن را پذیرفتیم و به همراه تمام شرکت های ایرانی به اجبار به آن منتقل شدیم.
 
در حال حاضر هیچ گونه مشکلی برای دامین های فعلی وجود ندارد و آنها نیز تا فرصت اعلام شده قابل تمدید خواهند بود. 
 
در حال حاضر چندین شرکت جایگزین در حال بررسی می باشد تا دامین مشتریان هر چه سریع تر به آن ها منتقل گردد. لطفا طی روز های آتی به اطلاع رسانی های وطن دیتا عنایت ویژه داشته باشید تا در فرصت باقی مانده با کمترین مشکل بتوانیم نسبت به انتقال دامین ها اقدام کنیم.
مهم : برای جلوگیری از ضرر و زیان در آینده ، نیاز به تحقیق جامع در این باره داریم ، لطفا با صبر خود ما را در این امر یاری دهید
 


Tuesday, July 18, 2017

« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution